vítězný team vítězný team

Velkáč JUDO CUP 2009

Třetí adventní neděli 13.12.2009 se ve Velkém Březně konal turnaj ústeckých oddílů. Pořádajícím oddílem byl oddíl JUDO ZŠ Velké Březno, který hostil na své domácí půdě oba ústecké kluby - oddíl judo Slavii Vyhlídka a Slavoj Severotuk. Generálním partnerem této soutěže byla Komerční banka Ústí nad Labem. Na tatami se sešlo 58 závodníků, kteří mezi sebou svedli boje nejen jako jednotlivci, ale soutěžilo se i o umístění v soutěži oddílů. Výborná atmosféra provázela celou soutěž, kde závodníci předvedli krásné a dynamické zápasy.
Své boje zde svedli nejen ostřílení závodníci, ale i nováčci, kteří teprve své závodní zkušenosti sbírají.

V nejlehčí váze 17,3-21kg v kategorii koťat zvítězil Wiener Filip, druhé místo obsadila Hudská Zuzana a na třetím místě se umístil Tintěra Šimon. Další výsledky v kategorii koťat: váha 21,2-21,7kg: 1. Machačová Kateřina, 2. Grivalský Jakub, 3. Studnička Zdeněk; váha 22-23,3kg: Mach Štěpán, 2. Bucharová Šárka, 3. Matička Jakub, 3. Kubín Eduard; váha 23,3-25,9kg: 1. Kaulfus Tomáš, 2. Ippoldt Michal, 3. Doležal Michal; váha 26-29kg: 1. Vanžura Martin, 2. Deml Lukáš, 3. Jíra Šimon, 3. Klabanová Adéla; váha 32,3kg-34,6kg: 1. Teuscher Adam, 2. Náhlovský Josef, 3. Fuchsig Filip, 3. Reichmann Jaroslav.

Umístění závodníků v kategorii mláďat: váha 24,8-25kg: 1. Hampejs Miroslav, 2. Haong Hong Hana; váha 26,3-26,7kg: 1. Riegert Karel, 2. Kaulfusová Kateřina, 3. Jírek Jiří; váha 27,2-27,8kg: 1. Brožová Tereza, 2. Veselá Jana Jarmila; váha 30-31,4kg: 1. Wedrichová Lucie, 2. Mach Jakub, 3. Votrubová Natálie; váha 31,6-34kg: 1. Grunert David, 2. Pašek Ondřej, 3. Kučerová Veronika; váha 38,1-41,8kg: 1. Nováček Pavel, 2. Pavle David, 3. Ippoldtová Rosálie; váha 43,1-45kg: 1. Vácha Tomáš, 2. Suchanová Monika, 3. Kotrbatý Martin; váha open: 1. Čapek Roman, 2. Matička Jaroslav, 3. Veselý Roman.

Umístění závodníků v kategorii mladších žáků: váha do 34kg: 1. Kropáčová Žaneta, 2. Veselý Martin; váha do 37kg: 1. Kropáč Marek, 2. Adalský Daniel, 3. Studnička Michal; váha do 41kg: 1. Bucharová Veronika, 2. Nešpor Pavel, 3. Petanová Markéta.

Umístění závodníků v kategorii starších žáků: váha do 50kg: 1. Teuscherová Markéta, 2. Bajer Lukáš, 3. Vápeníková Nikola; váha open: 1. Navarová Barbora, 2. Moravčík Marek.

Umístění závodníků v kategorii dorost: váha open: 1. Duda Radek, 2. Kučera Tomáš.

V soutěži klubů se na prvním místě umístil hostující oddíl JUDO ZŠ Velké Březno, za ním na druhém místě skončil klub Slávie Vyhlídka a třetí místo obsadil Slavoj Severotuk. Pro velkobřezenské judisty to byli letos předposlední závody. Definitivní tečku za judistickou sezónou roku 2009 udělá „Vánoční Turnaj“ v Teplicích 19.12. 2009, ale už dnes JUDO ZŠ Velké Březno nasbíralo v tomto úspěšném roce přes 100 medailí, těší se z úspěchů oba trenéři Věra a Tomáš Bucharovi.