Rumburk "Pohár severu" 15.11.2008

Na judistickém turnaji o „ Pohár severu“ bojovalo v Rumburku 145 závodníků z 12-ti českých a dvou německých klubů. Naše osmičlenná výprava závodníků, sponzorovaná firmou Dřevostavby Vanžura s.r.o., měla mezi sebou dva nováčky.
Nejlépe si z našeho teamu vedla Tereza Brožová, která zvítězila ve finálovém souboji s Kozákovou Natálkou z JUDO Teplice na ipon krásným hodem na o-goši, před časovým limitem. Stříbrnou medaili si odvezli po napínavých utkáních Martin Vanžura a Veronika Bucharová. Z bronzové medaile se pak dále zaslouženě těšili Michal Ippoldt, Lukáš Deml a Šárka Bucharová, která si svůj bronz vybojovala v semifinálovém utkání s německou závodnicí Reichelt Siíri z Budo Seifhennesdorf.. Martin Šindler a Daniel Adalský i přes urputné boje na stupně vítězů nedosáhli, ale zaručeně načerpali cenné zkušenosti do dalších judistických soutěží. Hlavní cenou závodů bylo sportovní horské kolo, o které se losovalo mezi zlatými medailisty.
Další velkou motivací pro všechny velkobřezenské judisty je poukázka na pizzu s pitím zdarma dle vlastního výběru za každou zlatou medaili v judu od restaurace Tivoli ve Velkém Březně, děkujeme! Věra Bucharová

Foto : Buchar, kvalita fotek není způsobena ani vaším monitorem ani obsluhou, ale foťoaparátem, děkuji za pochopení.

© 2006 POST J.M.