Krajský přebor mladších a starších žáků a žákyň
                        a dorostu Louny 22.9.2012

6x titul Přeborník kraje pro judisty z Velkého Března
Sobotní Judistický „Krajský přebor“ kategorií žactva a dorostu, se letos nestandardně konal v Městské sportovní hale v Lounech. Našemu klubu to přineslo štěstí.

Získali jsme šestkrát titul „Přeborník kraje“, dvakrát jsme si dovezli stříbro a jedenkrát bronz.

V prostorné Lounské hale se sešlo cca 100 závodníků z celého ústeckého kraje. Do bojů šli všichni s plným nasazením, každý bod se počítá, mistrovství České republiky je už za chvíli a každý stojí o to, aby postoupil. JUDO ZŠ Velké Březno, přihlásilo do soutěže osm závodníků, z toho Marek Kropáč startoval hned ve dvou kategoriích – ve starším žactvu a v dorostu. Všechny své zápasy spolehlivě a bez zaváhání dovedl do vítězného konce a za obě kategorie ve váze do 55kg získal titul“přeborníka kraje“. Jeho sestra Žaneta Kropáčová se nenechala zastínit a razantně si vybojovala též zlatou medaili v kategorii staršího žactva do 52kg. Dalším zlatým medailistou ve starším žactvu byl Jaroslav Matička, který ve váze nad 73kg opravdu dominoval. V kategorii mladšího žactva se vedlo Lukáši Demlovi, ve váze do 42kg, a Tereze Brožové, ve váze do 44kg, kde oba taktéž získali zlatou medaili. Pro stříbro si na stupínek vítězů došla Veronika Bucharová, ve váze do 52kg staršího žactva a Pavel Hrouda, ve váze do 46kg dorostu. Bronzovou medaili si vybojoval David Pavle ve váze do 60kg staršího žactva.
Trenéři jsou spokojení, jen tak dál, ještě máme nedůležitější závody sezóny před sebou, tak doufejme, že forma všem vydrží.