Krajský přebor  žactva  a Velká cena Litoměřic 
                       pro mláďata 4.10.2011

Na krajském přeboru žactva a Velké ceně Litoměřic se první říjnový den sešlo v tělocvičně Litoměřické základní školy 275 závodníků z 26 klubů. Své závodníky zde měli i například Pardubice, Hradec Králové, Praha a další.
Výprava z Velkého Března čítala, i přes četnou nemocnost, devět závodníků. Již po prvních bojích bylo jasné, že nás medaile nemine. V jedné z nejnižších váhových kategorií starších žáků nastoupil Pavel Hrouda a po dvou zápasech získal stříbrnou medaili. Velkým překvapením pro nás bylo, s jakým nasazením šla do bojů Rosálie Ippoldtová, která po krásných hodech na Tomoe nage získala titul přeborníka kraje. Stříbrnou medaili z krajského přeboru přivezly i Veronika Bucharová a Terka Brožová. Z Velké ceny Litoměřic, jsme přivezli krásné bronzové medaile. Na stupínek vítězů si pro ně přišli, Šárka Bucharová a Lukáš Deml.
Našim závodníkům děkujeme a přejeme jim hodně štěstí a sil do dalších bojů, které je čekají v dohledné době. Před sebou mají důležité soutěže, jako je Český pohár a Velká cena Jihlavy s mezinárodní účastí, Mistrovství České Republiky, MČR družstev a další.  

Gratulujeme !
Věra Bucharová

© 2006 POST J.M.